آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / خرید نشاسته گندم به قیمت روز

خرید نشاسته گندم به قیمت روز

خرید نشاسته گندم در کشور ما در حجم کم و حجم بالا انجام می شود. تولید و عرضه این نشاسته در حجم بالا و به صورت عمده همواره به نفع تولید کننده و خریدار می باشد. نشاسته گندم تولید شده در ایران جزو بهترین نشاسته های متطقه است.

اگر قصد خرید نشاسته گندم را دارید در ادامه نیز با ما همراه باشید.

خواص نشاسته گندم

نشاسته پودر سفید رنگی است که نباید بو یا رطوبت اضافه داشته باشد. این پودر خواص و کارایی های متنوعی دارد که برخی از آن ها به این شرح می باشد:

 • برای رفع گلودرد و سرفه استفاده می شود
 • برای درمان نیش برخی از حشرات
 • پروتئین زیادی دارد و دیر هضم می شود

در کنار این خواص نشاسته گندم کارایی بسیار زیادی هم در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی از خود نشان داده است. در تهیه و تولید انواع مختلف چسب و جالب است بدانید حتی در تولید زغال قالبی هم از نشاسته گندم استفاده می شود.

خرید نشاسته گندم

 

قیمت روز هر کیلو نشاسته گندم

قیمت هر فرآورده ای تابع قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید آن می باشد بنابراین قیمت نشاسته گندم نیز به قیمت آرد گندم وابسته است. در طی چند ماه گذشته از سال قیمت آرد گندم با فزایش روبرو بوده است به همین دلیل نیز نشاسته گندم افزایش قیمتی در حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومان در هر کیلو را شاهد بوده است.

حدود قیمت انواع نشاسته گندم در بازار ایران به این شرح می باشد:

 • نشاسته گندم فوق تصفیه ۳۵۰۰ الی ۳۸۵۰ تومان
 • نشاسته گندم پودری ممتاز ۲۳۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان
 • نشاسته گندم گرانولی ۴۰۰۰ الی ۴۲۰۰ تومان

برای به دست آوردن قیمت روز این محصول حتما باید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ساعات پاسخ گویی تماس تلفنی در این مجموعه از ۸ صبح الی ۸ شب می باشد.

خرید نشاسته گندم

بسته بندی و شرایط نگهداری نشاسته گندم

نشاسته گندم مانند سایر نشاسته های دیگر به صورت کیسه ای بسته بندی می شود. این کیسه ها در وزن ۲۵ کیلوگرم در دسترس خریداران می باشند اما چنانچه تمایل داشته باشید می توانید در سفارش بسته بندی در کیسه های بزرگ تر را به واحد تولید کارخانه بدهید.

برای نگهداری و انبار کردن نشاسته گندم باید کیسه های این محصول را در محیطی سرد و به دور از رطوبت قرار داد. گرما و رطوبت دو عامل مهم در زمینه فساد و از دست دادن کیفیت نشاسته می باشد.
تاریخ انقضا برای نشاسته معمولا ۲۴ ماه می باشد اما در صورتی که کیسه نشاسته در شرایط مطلوب نگهداری شده باشد.

خرید نشاسته گندم

خرید نشاسته گندم به صورت عمده

در تجارت همواره خرید مواد اولیه به صورت عمده به نفع تولید کننده بوده و باعث سود بیشتر برای تولید کننده و قیمت تمام شده کمتر برای مشتری می شود. نشاسته گندم نیز که یک محصول کاملا کاربردی و جزو مواد اولیه بسیاری از صنایع دیگر می باشد از همین قانون پیروی می کند. ما در این مجموعه با عرضه عمده نشاسته گندم و دیگر انواع نشاسته سعی داریم تا دغدغه تولید کننده را در زمینه تهیه نشاسته مورد نیاز خود به قیمت مناسب و بدون واسطه بر طرف کنیم.

خرید نشاسته گندم

کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم

کشت و تولید گندم در کشور ما وضعیت مطلوبی دارد و حجم بالای برداشت این محصول باعث شده تا تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم در کشور بیشتر از دیگر انواع نشاسته می باشد.

تعدادی از کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم به شرح زیر می باشند:

 • شهدینه آران اصفهان
 • آرد آذین اصفهان
 • فرادانه شیراز
 • خوشه فارش
 • گل یاس مشهد

بعضی از این تولید کنندگان علاوه بر نشاسته، محصولات دیگری مانند گلوتن و یا گلوکز نیز تولید می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

مرکز عرضه نشاسته گندم باکیفیت بالا با قیمت ارزان

عرضه نشاسته گندم یکی از مهم ترین کار های موجود برای شرکت های عرضه کننده ی مواد غذایی می باشد. به دلیل این که بیشتر نان هایی که توسط مردم مورد استفاده قرار میگیر

کانال آمیلوم