آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / قیمت نشاسته ذرت زر در سال ۹۸

قیمت نشاسته ذرت زر در سال ۹۸

برای اطلاع از قیمت نشاسته ذرت این صفحه را مشاهده نمایید. از برند های مطرح در زمینه تولید نشاسته ذرت می توان به زر اشاره نمود. شما عزیزان می توانید محصولات گروه صنعتی زر فروکتوز را از این سایت خریداری نمایید.

لیست قیمت نشاسته ذرت خوراکی زر

برای هر خریداری اطلاع از قیمت نشاسته ذرت موضوعی مهم می باشد به همین دلیل لیست قیمتی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در زیر آن را مشاهده می کنید. توجه داشته باشید که هنگام خرید ۹درصد مالیت بر ارزش افزوده نیز بر روی این قیمت ها اضافه می شود. با توجه به نوسانات قیمت ها، فروش نشاسته به صورت نقدی و واریزی انجام می شود.

کارخانه نشاسته ذرت زر

کارخانه نشاسته ذرت زر در استان البرز و در شهر هشتگرد واقع شده است. کارخانه تولید نشاسته ذرت زر فروکتوز در زمینی وسیع به عنوان بزرگترین پالایشگاه غلات ایران فعالیت کرده و آن را بندر واقع در خشکی می دانند چرا که بسیاری از محصولات را به خارج از کشور صادر می کند.

محصولات کارخانه نشاسته زر علاوه بر نشاسته، گلوکز، فروکتوز و مالتودکسترین می باشد که هر کدام کارایی و کاربرد مخصوص به خود را دارند.

قیمت نشاسته ذرت

پودر نشاسته ذرت چه رنگی است

همه شما دانه های ذرت را دیده اید! آرد ذرت نیر که از آسیاب شدن این دانه ها به دست می آید رنگی زرد همانند دانه های ذرت دارد. اما بحث ما در اینجا در مورد نشاسته ذرت می باشد.
نشاسته ذرت حاصل اجرای فرآیند های پیچیده شیمیایی بر روی دانه های ذرت می باشد که نتیجه آن پودر سفید رنگ و یکدستی می باشد که بسیار نرم است.

قیمت نشاسته ذرت

اگر هنگام آشپزی به شما گفته شد که از نشاسته ذرت استفاده کنید هیچگاه نمیتوانید از آرد ذرت به عنوان جایگزین نشاسته ذرت بهره ببرید چرا که این دو ماده بسیار با هم متفاوت هستند.

نشاسته ذرت مودیفاید

نشاسته ذرت به انگلیسی (corn starch) در  ابتدا به صورت خام در کارخانه تولید می شود. این نشاسته هنگام استفاده بعضی از خواص مانند ایجاد بافت را به صورت ضعیف ایجاد می کند و یا رنگ ترکیب را کدر می کند.

برای اصلاح این موضوع فعالان صنعت نشاسته اقدام به تولید نشاسته اصلاح شده یا مودیفاید کرده اند. روند اصلاح نشاسته به دو صورت اصلاح شیمیایی و اصلاح آنزیمی انجام می شود.

قیمت نشاسته ذرت

البته باید از روش اصلاح فیزیکی نیز به عنوان یکی از راه های اصلاح نشاسته نام برد. این روش که در واقع پیش ژلاتینه کردن نشاسته است باعث می شود که نشاسته به راحتی در آب سرد حل شود.

نشاسته ذرت از کجا بخرم

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خرید و فروش نشاسته ذرت به صورت عمده از طریق این سایت در حال انجام می باشد. در صورتی که شما عزیزان از مصرف کنندگان عمده نشاسته ذرت هستید کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

مجموعه آمیلوم با فروش مستقیم نشاسته ذرت زر در اینترنت فعالیت می کند. قیمت هر کیلو نشاسته ذرت در این مجموعه برابر با قیمت کارخانه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی نشاسته ذرت خام به صورت عمده

نشاسته ذرت خام مورد نیاز خود را از این سایت تهیه نمایید. انواع نشاسته خام …

کانال آمیلوم