آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / خرید اینترنتی مرغوب ترین نشاسته سیب زمینی الوند

خرید اینترنتی مرغوب ترین نشاسته سیب زمینی الوند

نشاسته سیب زمینی الوند از طریق این سایت به فروش می رسد. کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی الوند انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده را از طریق نماینده فروش مستقیم به بازار عرضه می کند. این مجموعه علاوه بر بازار داخل توانایی تامین نشاسته جهت صادرات به کشور های منطقه را دارد.

در این مقاله سعی داریم تا کمی درباره نشاسته سیب زمینی الوند با شما صحبت کنیم.

صنایع تبدیلی الوند همدان

سابقه تولید نشاسته از غلات مختلف در ایران به دهه ۵۰ بر می گردد. در ابتدا کارخانه های تولید نشاسته گندم فعالیت خود را در ایران آغاز کردند و پس از آن در سال های بعد تعداد این کارخانه های افزایش پیدا کرد و تولید نشاسته ذرت نیز آغاز شد.

نشاسته سیب زمینی الوند
ار آن جایی که تولید نشاسته سیب زمینی نسبت به سایر نشاسته ها دشوار تر و پر هزینه تر است، چند سال طول کشید تا بالاخره یک واحد تولیدی برای نشاسته سیب زمینی در ایران افتتاح شود.
صنایع تبدیلی الوند در استان همدان واقع شده است و به عنوان بزرگترین واحد تولید نشاسته سیب زمینی در منظقه شناخته می شود.

محصولات تولیدی در کارخانه نشاسته الوند

در کارخانه نشاسته الوند انواع نشاسته از سیب زمینی استخراج می شود که هر کدام برای مصارف خاصی کاربرد دارند.
از جمله این تولیدات می توان به نشاسته های زیر اشاره کرد:

نشاسته سیب زمینی خوراکی
از این نشاسته در تولید مواد غذایی مختلف مانند انواع نودل، سوپ های نیمه آماده و یا چیپس و پفک اشاره کرد. همچنین از نشاسته سیب زمینی خوراکی در تولید انواع دارو ها بهره می برند.

نشاسته سیب زمینی الوند

نشاسته سیب زمینی صنعتی
بیشترین کاربرد نشاسته سیب زمینی صنعتی در تولید انواع چسب خلاصه می شود اما استفاده های دیگری نیز از این نشاسته می شود به عنوان مثال در صنعت نساجی برای آهار دادن به پارچه و یا در تولید انواع کاغذ و مقوا می توان از این نشاسته استفاده کرد.

نشاسته سیب زمینی الوند

نشاسته سیب زمینی پری ژلاتینه
این نشاسته که در دسته نشاسته های اصلاح شده قرار دارد از تولیدات جدید مجموعه الوند می باشد. از نشاسته پری ژلاتینه در مواقعی که نیاز به حل شدن نشاسته در آب سرد باشد استفاده می کنند. از کاربرد های این نشاسته می توان به صنعت حفاری چاه های نفتی و یا تولید چسب کاغذ دیواری اشاره کرد.

نشاسته سیب زمینی الوند

خرید نشاسته سیب زمینی الوند

خرید نشاسته سیب زمینی الوند از طریق نماینده انحصاری این کارخانه امکان پذیر می باشد. مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان نماینده فروش مستقیم نشاسته سیب زمینی الوند همدان این محصول را با به صورت عمده و با قیمت کارخانه به خریداران عرضه می کند. اگر شما هم از جمله مصرف کنندگان این ماده هستید کافیست تا با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

قیمت نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی داخلی

قیمت نشاسته سیب زمینی در بازار ایران همیشه ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی …

کانال آمیلوم