آراد برندینگ
خانه / نشاسته اصلاح شده / خرید آنلاین نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

خرید آنلاین نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده در این سایت به فروش می رسد. این نشاسته در انواع وارداتی و تولید داخل موجود می باشد و شما می توانید هم اکنون جهت خرید اقدام نمایید.

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده چگونه تولید می شود؟ بهترین برند این محصول کدام است؟ از این نشاسته در چه صنعتی استفاده می کنند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا کمی در خصوص این سوالات با شما صحبت کنیم.

تولید نشاسته سیب زمینی اصلاح شده در دنیا

نشاسته سیب زمینی خام که در صنایع غذایی، کاغذ سازی و نساجی مورد استفاده قرار می گیرد برای استفاده در اهداف خاص مناسب نمی باشد. اصلاح کردن یا در اصطلاح مودیفای کردن در واقع برای ایجاد تغییر در خواص ماده انجام می شود تا مشخصات مورد نیاز را در نشاسته سیب زمینی برای استفاده در شرایط دلخواه داشته باشیم.

نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

تولید نشاسته سیب زمینی در دنیا به طرق مختلف انجام می شود. در اروپا سیب زمینی را به صورت اختصاصی برای تولید و استخراج نشاسته از آن پرورش می دهند اما در آمریکا سیب زمینی را برای تولید نشاسته از آن پرورش نمی دهند و کارخانه ها باید سیب زمینی مورد نیاز خود را از کشاورزان تهیه کنند.

کارخانه های نشاسته سیب زمینی در دنیا

کارخانه های زیادی در دنیا در زمینه تولید نشاسته سیب زمینی مشغول هستند. تعدادی از برترین برند های تولید کننده نشاسته سیب زمینی در دنیا به شرح زیر می باشند:

کارخانه نشاسته Avebe در کشور هلند فعالیت می کند و انواع نشاسته خام و اصلاح شده سیب زمینی را به بازار عرضه می کند.

محصولات این کارخانه در صنایع غذایی و غیر غذایی کاربرد دارند.

 

 گروه کارخانجات cargill تولید کننده انواع محصولات کشاورزی مانند انواع روغن و همچنین انواع نشاسته سیب زمینی می باشد. دفتر اصلی این برند در کشور آمریکا قرار دارد.

 

Emsland-Stärke GmbH بزرگترین تولید کننده نشاسته خام و اصلاح شده سیب زمینی در کشور آلمان می باشد.

 

 

 

 

 

Roquette تولید کننده فرانسوی انواع نشاسته می باشد. نشاسته سیب زمینی اصلاح شده و خام از محصولات این کارخانه می باشد. محصولات این برند معتبر در داخل کشور در دسترس شما عزیزان می باشد.

 

 

Vimal PPCE تولید کننده نشاسته سیب زمینی در کشور اوکراین می باشد. این کارخانه محصولات خود را تحت نام Vimal به بازار عرضه می کند.

 

 

 

خرید نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

نشاسته سیب زمینی ایرانی در کارخانه نشاسته همدان تولید شده و در بازار آن را با نام الوند می شناسند. این نشاسته در کنار سایر نشاسته های اصلاح شده سیب زمینی در مجموعه نشاسته آمیلوم به مصرف کننده عرضه می شود.
جهت اطلاع از قیمت روز و همچنین نحوه سفارش و خرید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

قیمت نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی داخلی

قیمت نشاسته سیب زمینی در بازار ایران همیشه ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی …

کانال آمیلوم