آراد برندینگ
خانه / گلوکز / فروش عمده گلوکز مایع قنادی به قیمت کارخانه

فروش عمده گلوکز مایع قنادی به قیمت کارخانه

قیمت گلوکز مایع قنادی را در این صفحه مشاهده نمایید. گلوکز مایع قنادی در حال حاضر با قیمت ۳۴۰۰ تومان برای هر کیلوگرم به فروش می رسد. هزینه ظروف بسته بندی نیز به این قیمت اضافه خواهد شد.

گلوکز مایع قنادی که در بین فعالان این صنف به شربت گلوکز نیز معروف است از مشتقات نشاسته می باشد. این نشاشته می تواند محصول گندم و یا ذرت باشد.

گلوکز مایع را از کجا بخریم

خرید و فروش گلوکز مایع قنادی در حجم کم در مراکز فروش و عرضه مواد اولیه صنایع غذایی مانند شرکت های بازرگانی و یا عمده فروشی ها انجام می شود اما برای خرید گلوکز به صورت عمده می توان مستقیما به مراکز فروش کارخانه های تولید کننده این ماده مراجعه نمود.

معمولا کارخانه فروش مستقیم خود به وسیله نمایندگان خود انجام می دهند و این نماینده ها موظفند محصولات را با قیمت مصوب کارخانه به خریداران عرضه نمایند.

قیمت گلوکز مایع قنادی

قیمت گلوکز مایع قنادی

همان طور که در ابتدا ذکر شد قیمت گلوکز مایع قنادی با توجه به افزایش هزینه های تولید و نیز قیمت مواد اولیه تا حدودی افزایش داشته است. در حال حاضر ( فروردین ۹۸ ) این محصول با قیمت ۳۴۰۰ تومان به فروش می رسد. که قیمت تمام شده آن با توجه به گالن مورد استفاده برای مشتری متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال هزینه هر گالن ۴۵ کیلوگرمی در حال حاضر ۲۵ هزار تومان و هزینه شست و شو آن ۱۵۰۰ تومان می باشد که به قیمت اصلی اضافه خواهد شد.

فروش عمده گلوکز مایع قنادی به قیمت کارخانه

گلوکز مایع قنادی یکی از محصولاتی است که در مجموعه آمیلوم به فروش می رسد. این مجموعه به عنوان عامل فروش مستقیم نشاسته و محصولات وابسته به آن مانند گلوکز در اینترنت فعالیت می کند.

خریداران در سراسر کشور می توان گلوکز قنادی مورد نیاز خود را سفارش داده و در شهر مورد نظر خود تحویل بگیرند. ارسال سفارشات به وسیله باربری امکان پذیر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدکننده گلوکز با بسته بندی جدید در کشور

کارخانه تولیدکننده گلوکز با بسته بندی جدید در کشور به صورت های گوناگون از جمله مایع به عرضه این محصول در سراسر کشور می پردازد. گلوکز در واقع نام قندی است که در

کانال آمیلوم