آراد برندینگ
خانه / گلوکز / فروش شربت گلوکز شفاف به صورت عمده

فروش شربت گلوکز شفاف به صورت عمده

فروش شربت گلوکز به صورت اینترنتی و آنلاین در این سایت انجام می شود. فروش شربت گلوکز شفاف که از ذرت به دست می آید با قیمتی در حدود ۳۸۰۰ تومان برای هر کیلو انجام می شود. این شیرین کننده را که با عنوان شربت ذرت نیز شناخته می شود، می توانید با بهترین قیمت بازار از این مجموعه خریداری نمایید.

آیا انواع گلوکز موجود در بازار را می شناسید؟ آیا می دانید کدام نوع گلوکز پاسخگوی نیاز شما است؟ ابتدا کمی در مورد این گلوکز و نحوه تولیدش صحبت می کنیم.

گلوکز چیست؟

گلوکز (به زبان انگلیسی gluecose) که در شیرینی پزی به آن بادکا نیز می گویند شیرین کننده ای است که از دانه های غلات به دست می آید. در کشور ما از گندم و ذرت گلوکز را تولید می کنند.
گلوکز به صورت مستقیم از دانه های غلات به دست نمی آید بلکه این دانه ها ابتدا باید به نشاسته تبدیل شوند، سپس با استفاده از روش های آنزیمی و شیمیایی به گلوکز تبدیل می شوند.

این قند ساده قدرت شیرین کنندگی برابر با ۷۰ درصد شکر دارد در حالی که قیمت تمام شده آن از شکر ارزان تر می باشد به همین دلیل استقبال از گلوکز در ایام اخیر بیشتر شده است. در کلیپ زیر تفاوت شربت گلوکز با شکر را ببینید.

چند نوع گلوکز در بازار موجود است؟

گلوکز های موجود در بازار در دو نوع پودری و مایع در دسترس خریدار هستند. انواع پودری گلوکز عمدتا از کشور های دیگر به ایران وارد می شوند که می توان از کشور چین به عنوان یکی از کشور های تولید کننده گلوکز پودری نام برد.
همان طور که گفته شد نوع مایع، یکی دیگر از انواع گلوکزی است که شما می توانید در بازار مواد اولیه صنایع غذایی تهیه نمایید. گلوکز مایع ایرانی از دو منشا گیاهی ذرت و یا گندم تولید می شود.

فروش شربت گلوکز

گلوکز گندم همانند نشاسته گندم در انواع فوق تصفیه که سفید و شفاف است و نوع ممتاز که رنگی زرد دارد تولید می شود. هر کدام از این محصولات کارایی و کاربرد مخصوص به خود را دارند.
گلوکز ذرت نیز تنها در نوع فوق تصفیه به صورت مایعی شفاف و بی رنگ تولید می شود.

بسته بندی گلوکز در کارخانه

طبق آنچه گفته شد گلوکز به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی در کارخانه ها و تولیدی های مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد، از آنجایی که بیشترین تقاضا برای این ماده اینگونه است، بسته بندی گلوکز در کارخانه ها در ظروف بزرگ انجام می شود.
حجم گالن های استفاده شده برای بسته بندی گلوکز می تواند بین ۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم باشد، البته برای مصرف کننده هایی که حجم بیشتری از گلوکز را مصرف می کنند امکان ارسال این ماده در تانکر های استیل ۲۲ تنی نیز محیا می باشد.

فروش شربت گلوکز

گالن های پلاستیکی در کارخانه قبل از پر شدن شست و شو داده می شوند. تانکر های ارسال گلوکز نیز استیل ضد زنگ می باشند تا نکات بهداشتی به صورت کامل رعایت شده باشند.

کارخانه های تولید کننده گلوکز مایع

در کشور ما بسیاری از کارخانه های تولید کننده نشاسته، در زمینه تولید گلوکز نیز فعال هستند. برخی کارخانه ها حتی تمام نشاسته تولیدی خود را برای ساخت گلوکز مصرف می کنند!

فروش شربت گلوکز

کارخانه های تولید کننده گلوکز مایع در ایران زیاد هستند در ادامه به اسامی تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

  • زر فروکتوز
  • گلوکوزان
  • زرین ذرت
  • فروکتوز ناب
  • چی چست گلوکز
  • گلوکز طوس

که دو مورد آخر تولید کننده گلوکز گندم می باشند.

قیمت روز گلوکز مایع در بازار

تمام فعالان اقتصادی می دانند که قیمت تمام شده و قیمت فروش هر محصول رابطه مستقیمی با قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید آن محصول دارد.
در مورد گلوکز ماده اولیه اصلی نشاسته است اما خود نشاسته از آرد غلات به دست می آید، بنابراین قیمت آرد بیشترین تاثیر را بر قیمت گلوکز می گذارد.

به همین دلیل اطلاع از قیمت روز محصولات برای شخص خریدار اهمیت زیادی دارد. در ادامه لیست قیمت روز گلوکز مایع در بازار برای اطلاع شما عزیزان قرار داده شده است.

خرید و فروش شربت گلوکز مایع در اینترنت

فروش شربت گلوکز مایع به صورت سنتی و همچنین اینترنتی انجام می شود. با پیشرفت علم و گسترش تاثیر اینترنت بر زندگی افراد و همچنین تاثیرش بر اقتصاد و تجارت، خرید و فروش بسیاری از اجناس به صورت اینترنتی انجام می شود.
بر همین اساس کارخانه های تولید کننده شربت گلوکز برای فروش محصولات خود از اینترنت بهره می برند، در اکثر موارد این فروش به وسیله نمایندگان کارخانه ها انجام می شود.

مجموعه آمیلوم به عنوان عامل فروش شربت گلوکز مایع به صورت مستقیم در اینترنت فعالیت می کند. این مجموعه با بهره گیری فضای مجازی همواره در دسترس خریداران در سراسر کشور بوده و تولیدات کارخانه ها را بدون واسطه به دست آن ها می رساند.
برای خرید از این مجموعه کافیست تا با کارشناسان بازرگانی ما در این مجموعه در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدکننده گلوکز با بسته بندی جدید در کشور

کارخانه تولیدکننده گلوکز با بسته بندی جدید در کشور به صورت های گوناگون از جمله مایع به عرضه این محصول در سراسر کشور می پردازد. گلوکز در واقع نام قندی است که در

کانال آمیلوم